Kõikidesse korteritesse  integreeritakse ’’targa maja’’ lahendus, mille abil on võimalik mobiilseadmetelt seadistada korteri kütet, jahutust, ventilatsiooni, avada fonolukku ning jälgida jooksvalt korteri kütte-, vee- ning elektritarbimist. Lisaks on võimalik hiljem süsteemi lisada suurel hulgal mugavuslahendusi: valgustuse, kardinate, helitehnika, kodumasinate jms. juhtimist.

Voolu-, kütte- ja veearvestid paigaldatakse kaugloetavad.

Poska 12 elamu energiamärgis on B.

Hoone soe vesi ja küte saadakse gaasikatlamajast. Korteritesse paigaldatakse vesipõrandaküte ruumipõhise temperatuuri reguleerimise võimalusega ja igasse korterisse individuaalsed küttekuluarvestid, mis võimaldavad olulist kokkuhoidu küttekuludelt. Kõikidesse korteritesse paigaldatakse autonoomne ja efektiivne soojustagastusega sundventilatsiooniagregaat, mis puhastab korterisse tulevat õhku ning töötab kasuteguriga kuni 80% (soojusvaheti kaudu säilitatava soojuse hulk), vähendades nii märkimisväärselt talviseid küttekulusid.

Korteritesse paigaldatakse kaitsmetega tugevvoolukilp ja nõrkvoolukilp.

Teostatakse tehniline valmidus telefoni-, interneti- ja TV-teenuste lepingute sõlmimiseks Elioni või Starmaniga. Elamu trepikodade sissepääsud  varustatakse videofonosüsteemiga, mis ühendatakse korterite automaatikakeskusega.

Turvalisuse tagamiseks varustatakse kõik korterid valvesignalisatisooni valmidusega. Elamu ja parkimiskorruse üldsissepääsudele paigaldatakse videovalvesüsteemid.

Lõuna ja lääne suunas avanevatele korteritele on projekteeritud elutoa ulatuses autonoomne jahutussüsteem, mis ehitatakse välja 4-ndal korrusel. Teistel korrustel on võimalik jahutussüsteemi väljaehitus lisatasu eest vastavalt ostja soovile.

Küsi meie käest Poska 12 kodu kohta