KODU KAUNIS KADRIORUS

Kadrioru pargi äärest jooksva Poska tänava keskel asuv maja pakub suurepärast elukeskkonda Tallinna hinnatuimas elamispiirkonnas. Siin kohtuvad Kadrioru väärikusest pakatav nostalgiliselt romantiline miljöö südalinna melu ja selle pakutavate võimalustega. Kohe maja kõrval algab Kadrioru park, vaid jalutuskäigu kaugusele jäävad nii Luigetiik, Kadrioru loss, KUMU muuseum, Russalka rannapromenaad ning mõnusad kohvikud ja esinduslikud restoranid. Meelelahutus, kultuur ning erinevad sportimisvõimalused saavad Sinu pere elu lahutamatuteks osadeks. 

2017 aastal valmiv uus B energiamärgistusega ning avarate korteritega moderne elamu asub Kadrioru miljööväärtusliku piirkonna ühel esinduslikumal Jaan Poska tänaval. 

Neljakorruseline elamu on jagatud põhiilmakaarte – Põhi, Lõuna, Ida ja Lääs - järgi neljaks väiksemaks mahuks. Hoone muudab õhuliseks loode-kagusuunaline klaastrepikoda. 

Kõikides korterites on integreeritud ’’targa maja’’ lahendus, mis võimaldab mobiilseadmetelt seadistada nii korteri kütet, jahutust kui ventilatsiooni, avada fonolukku ning jälgida jooksvalt korteri kütte-, vee- ning elektritarbimist. Süsteemi on võimalik lisada suurel hulgal muid mugavuslahendusi.

Küsi meie käest Poska 12 kodu kohta